NewsNasi DjeO nasKontakt z namiBooking


Witamy!
Znajdujesz się na oficjalnej stronie DJs.pl booking agency. Jesteśmy ambitną Agencją, która ma na celu promowanie polskich i zagranicznych DJ-ów. Nasz serwis skupia artystów, którzy reprezentują różne gatunki muzyki elektronicznej (głównie house i jego odmiany jak również electro, techno, trance itp.)

Sprawdź nas!

Accu [ Warszawa ]

Hose Deco [ Warszawa ]

Nicca [ Kraków ]

Surrealizm [ Szczecin ]

CuBa [ Warszawa ]

Nelle [ Warszawa ]

Krzy'H [ Szczecin ]

Oscar Fresco [ Szczecin ]

Animal Dee [ Warszawa ]

DJ Pio [ Olsztyn ]

Tie [ Warszawa ]

EXCLUSIVE BOOKING

Lando Parisien [ Toronto / Kanada ]

Rux [ Kiel / Niemcy ]

Ricardo Forns [ Barcelona / Hiszpania ]

mC glennSKii [ Polska / USA ]

TankSquad (Sonic Trip)  [ Łódź / Polska ]

Lukas Vogel [ Trier / Niemcy ]

Agencja przy współpracy ClubTechno.pl.

Tie [ Warszawa ]

Pod pseudonimem Tie kryje się Krzysztof Krawiecki. Muzyka elektroniczna na dobre w jego życiu zagościła kilka lat temu, kiedy zafascynowany kulturą klubową postanowił, że chcę grać, że to jest to czego szukał. Pod czujnym uchem i okiem zaprzyjaźnionych DJ-ów zmieniał pierwsze płyty, doskonalił swoje umiejętności, technikę i tworzył miksy, stopniowo budując swój własny, unikatowy styl. To jego ciężka praca, poświęcenie i oddanie się pasji szybko zaowocowało pierwszymi występami. Do dziś każdą wolną chwilę poświęca muzyce, od wyszukiwania wyjątkowych tracków po zagłębianie się w tajniki jej produkcji.

Muzyka, którą nam prezentuje przesycona jest ogromną dawką energii, od skocznego funky po mocniejsze, progresywne klimaty. W oryginalny sposób łączy, poszczególne partie melodii, wyraźny motyw, często również wokal tworząc niepowtarzalny nastrój.

Związany z Agencją Eventową Insenssion kilkakrotnie miał przyjemność grać jako gość na imprezach organizowanych przez wspomniany projekt. Współzałożyciel kolektywu HollyBeats, którego założeniem jest powrót do korzeni, czyli dźwięków house. Głównie można usłyszeć go w warszawskich klubach (występował w takich miejscach jak Level, Opium, Iguana, FonoBar, HotL, Hydrozagadka, Zoo) a także na tematycznych imprezach organizowanych przez zaprzyjaźnione portale i agencje.

Copyright © 2004-2010 DJs.pl przy współpracy ClubTechno.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by FeatDesign.net