NewsNasi DjeO nasKontakt z namiBooking


Witamy!
Znajdujesz się na oficjalnej stronie DJs.pl booking agency. Jesteśmy ambitną Agencją, która ma na celu promowanie polskich i zagranicznych DJ-ów. Nasz serwis skupia artystów, którzy reprezentują różne gatunki muzyki elektronicznej (głównie house i jego odmiany jak również electro, techno, trance itp.)

Sprawdź nas!

Accu [ Warszawa ]

Hose Deco [ Warszawa ]

Nicca [ Kraków ]

Surrealizm [ Szczecin ]

CuBa [ Warszawa ]

Nelle [ Warszawa ]

Krzy'H [ Szczecin ]

Oscar Fresco [ Szczecin ]

Animal Dee [ Warszawa ]

DJ Pio [ Olsztyn ]

Tie [ Warszawa ]

EXCLUSIVE BOOKING

Lando Parisien [ Toronto / Kanada ]

Rux [ Kiel / Niemcy ]

Ricardo Forns [ Barcelona / Hiszpania ]

mC glennSKii [ Polska / USA ]

TankSquad (Sonic Trip)  [ Łódź / Polska ]

Lukas Vogel [ Trier / Niemcy ]

Agencja przy współpracy ClubTechno.pl.

Nicca [ Kraków ]

Nicca to młoda, zakochana w muzyce energiczna artystka, pochodząca z południowej Polski. Wywodzi się z muzykalnej rodziny, pasją została zarażona od wczesnego dzieciństwa, grając na kilku instrumentach, tańcząc modern jazz, hip-hop oraz taniec nowoczesny.

Każdy pragnie realizować się w tym, co kocha. Zafascynowana dźwiękami muzyki house w 2007 roku pierwszy raz stanęła za deckami. Obecnie w swoich setach miksuje głównie brzmienia techno i tech-house, a czasem także lżejsze deepowe, minimalistyczne i inne elektroniczne brzmienia.

Do tej pory odwiedziła z muzyką wiele zakątków Polski, można było ją usłyszeć w takich miejscach jak min.: Skup Kultury, Equinox (Tychy), Quasar (Gliwice), Arhythmia (Bielsko-Biała), Novum (Zawiercie), Inq (Katowice), Czekolada (Chorzów), Mezzoforte (Szczecin), Eskulap, Cafe Novowiejska (Poznań) czy Oko Miasta (Katowice).

Współpracuje z artystami, kolektywami, portalami i klubami głównie ze Śląska i Wielkopolski. Wspólnie z nimi organizuje imprezy klubowe ukierunkowane jej pasjš. Najpiękniejszą nagrodą za włożony wysiłek jest każdy uśmiech, emocje i wrażenia klubowiczów. Nicca nieustannie realizuje i rozwija swoje umiejętności. W 2010 roku kontynuuje również prace nad własnymi kompozycjami i rozszerza współpracę poza granice naszego kraju.

Copyright © 2004-2010 DJs.pl przy współpracy ClubTechno.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by FeatDesign.net