NewsNasi DjeO nasKontakt z namiBooking


Witamy!
Znajdujesz się na oficjalnej stronie DJs.pl booking agency. Jesteśmy ambitną Agencją, która ma na celu promowanie polskich i zagranicznych DJ-ów. Nasz serwis skupia artystów, którzy reprezentują różne gatunki muzyki elektronicznej (głównie house i jego odmiany jak również electro, techno, trance itp.)

Sprawdź nas!

Accu [ Warszawa ]

Hose Deco [ Warszawa ]

Nicca [ Kraków ]

Surrealizm [ Szczecin ]

CuBa [ Warszawa ]

Nelle [ Warszawa ]

Krzy'H [ Szczecin ]

Oscar Fresco [ Szczecin ]

Animal Dee [ Warszawa ]

DJ Pio [ Olsztyn ]

Tie [ Warszawa ]

EXCLUSIVE BOOKING

Lando Parisien [ Toronto / Kanada ]

Rux [ Kiel / Niemcy ]

Ricardo Forns [ Barcelona / Hiszpania ]

mC glennSKii [ Polska / USA ]

TankSquad (Sonic Trip)  [ Łódź / Polska ]

Lukas Vogel [ Trier / Niemcy ]

Agencja przy współpracy ClubTechno.pl.

Hose Deco [ Warszawa ]

Naprawdę Arkadiusz Lach, mieszkający w Warszawie. Jego fascynacja muzyką klubową rozpoczęła się parę lat temu. Kiedy pierwszy raz usłyszał muzykę z gramofonów wiedział, że to właśnie musi i chce robić w swoim życiu. W niedługim czasie udało mu się sklecić bit na gramofonach, z którymi nie rozstaje się do dziś.

Wierność swojej pasji zaowocowała sukcesem i spełnieniem marzeń, Arek zaczął grać na pierwszych imprezach. Jego wyczucie publiczności oraz wyjątkowo zmysłowy styl muzyczny gwarantują niezapomniane, niemalże muskające skórę doznania. W swoich elektryzujących, przenikających setach prezentuje unikalną mieszankę współczesnej muzyki. Można go usłyszeć na polskiej scenie klubowej, głównie w stylach funky, pumpin', filter, groove oraz tech house.

Gościł w takich klubach jak: Organza, Metafora, Klinika, Vena, Sanatorium, Nemo, Le Madame, Luzztro, Metafora, Przestrzeń Graffenberga, Tiger, Galeria Off, Soda Club (Jastarnia), Opium, Lucid, Klatka, Ręce i Nogi (Kraków), Pozytywka (Rybnik), Sema4, MC Klub (Lublin), Ministerstwo (Kraków), Patio (Szczecin) oraz na kilku plenerach m.in. w Giżycku. Może poszczycić się też udziałem w jednej z największych imprez rockowych - Przystanek Woodstock, gdzie miał okazję zagrać na goszczącej tam po raz pierwszy scenie housowej pod patronatem MGT Miller.

Do DJs.pl booking agency dołączył w październiku 2004 roku.

Copyright © 2004-2010 DJs.pl przy współpracy ClubTechno.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by FeatDesign.net