NewsNasi DjeO nasKontakt z namiBooking


Witamy!
Znajdujesz się na oficjalnej stronie DJs.pl booking agency. Jesteśmy ambitną Agencją, która ma na celu promowanie polskich i zagranicznych DJ-ów. Nasz serwis skupia artystów, którzy reprezentują różne gatunki muzyki elektronicznej (głównie house i jego odmiany jak również electro, techno, trance itp.)

Sprawdź nas!

Accu [ Warszawa ]

Hose Deco [ Warszawa ]

Nicca [ Kraków ]

Surrealizm [ Szczecin ]

CuBa [ Warszawa ]

Nelle [ Warszawa ]

Krzy'H [ Szczecin ]

Oscar Fresco [ Szczecin ]

Animal Dee [ Warszawa ]

DJ Pio [ Olsztyn ]

Tie [ Warszawa ]

EXCLUSIVE BOOKING

Lando Parisien [ Toronto / Kanada ]

Rux [ Kiel / Niemcy ]

Ricardo Forns [ Barcelona / Hiszpania ]

mC glennSKii [ Polska / USA ]

TankSquad (Sonic Trip)  [ Łódź / Polska ]

Lukas Vogel [ Trier / Niemcy ]

Agencja przy współpracy ClubTechno.pl.

Animal Dee [ Warszawa ]

Animal Dee urodził się w 1983 roku w Warszawie. Od dziecka wiedział, że muzyka jest jego pasją. Zamiast budować zamki z piasku z kolegami z podwórka, wolał umilać im zabawę w piaskownicy wydobywając dźwięki ze swojego wiaderka. Zapowiadał się na świetnego perkusistę jednakże gdy świat wkroczył w erę muzyki elektronicznej, jego zainteresowania poszły w innym kierunku.

Pierwszy jego kontakt z gramofonami nastąpił podczas after party w jednym z warszawskich klubów. Niespodziewanie musiał zastąpić nieobecnego DJ-a, wtedy to jedynie z dwóch płyt Animal Dee bawił ludzi przez 40 minut, dzięki swojemu talentowi udało mu się podgrzać atmosferę na parkiecie na tyle, iż rozbawieni klubowicze nie zauważyli zamiany.
Tamten dzień zmienił diametralnie jego cele, DJ-ing okazał się sensem jego życia. Zaczął kolekcjonować swoje własne vinyle, szczególnie jednak skupiając się na doskonaleniu umiejętności technicznych. Ciężka praca zaowocowała sukcesami dzięki czemu możemy go oglądać regularnie na warszawskiej scenie klubowej od 2004 roku.

Potrafi podnieść na nogi najbardziej znudzonych klubowiczów, ma wrodzoną pasję i miłość do muzyki, którą zaraża słuchaczy, przekazując swoim graniem.

Miksował w takich klubach jak: Imago (Warszawa), Luzztro (Warszawa), Kokon (obecne Tomba-Tomba) (Warszawa), Opium (Warszawa), Piekarnia (Warszawa), Level (Warszawa), Klub 55 (Warszawa), Hydrozagadka (Warszawa), Fonobar (Warszawa), Turboo (Warszawa) czy ZOO (Warszawa).

Preferuje dźwięki house, progressive, tech-house.

Copyright © 2004-2010 DJs.pl przy współpracy ClubTechno.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by FeatDesign.net