NewsNasi DjeO nasKontakt z namiBooking


Witamy!
Znajdujesz się na oficjalnej stronie DJs.pl booking agency. Jesteśmy ambitną Agencją, która ma na celu promowanie polskich i zagranicznych DJ-ów. Nasz serwis skupia artystów, którzy reprezentują różne gatunki muzyki elektronicznej (głównie house i jego odmiany jak również electro, techno, trance itp.)

Sprawdź nas!

Accu [ Warszawa ]

Hose Deco [ Warszawa ]

Nicca [ Kraków ]

Surrealizm [ Szczecin ]

CuBa [ Warszawa ]

Nelle [ Warszawa ]

Krzy'H [ Szczecin ]

Oscar Fresco [ Szczecin ]

Animal Dee [ Warszawa ]

DJ Pio [ Olsztyn ]

Tie [ Warszawa ]

EXCLUSIVE BOOKING

Lando Parisien [ Toronto / Kanada ]

Rux [ Kiel / Niemcy ]

Ricardo Forns [ Barcelona / Hiszpania ]

mC glennSKii [ Polska / USA ]

TankSquad (Sonic Trip)  [ Łódź / Polska ]

Lukas Vogel [ Trier / Niemcy ]

Agencja przy współpracy ClubTechno.pl.

Ricardo Forns aka. Del Horno [ Barcelona / Hiszpania ] EXCLUSIVE BOOKING

DJ i producent. Urodził się w Barcelonie, 9 października 1968 roku. Jego kariera w przemyśle muzycznym rozpoczęła się w latach 80-tych (1988 rok), początkowo jako DJ funk'owy, jednak po pewnym czasie skierował się w stronę muzyki house, co było podstawą jego pierwszych imprez. Jego ogromny talent i ciekawy dobór utworów pozwolił mu na angaż w dużym klubie - La sala Desliz. Krótko po tym zaczął pracować w sławnych miejscach takich jak Comics i Verdi, podczas gdy w tym samym czasie był częstym gościem na kilku głównych afterach w Barcelonie takich jak "DB" czy "Kodigo". Rok później rozpoczšł współprace przy boku Cesar'a De Melero w ON-OFF (club w Pueblo - Hiszpania). Było to w momencie kiedy Ricardo stał się rozpoznawalny jako DJ grający wśród prestiżowych artystów z Barcelony, a także Ibizy.

Kolejna rezydentura Ricardo to znany klub Chasis w Matero, który okazał się najbardziej znaczącym okresem w jego profesjonalnej karierze. Przez następne 9 lat razem z zespołem ludzi grających z nim w Chasis osiągnął wielki sukces, a reputacja o nim rozprzestrzeniła się na całą Hiszpanię.

Z pomocą Julia Pasades'a rozpoczął nawiązywanie kontaktów z firmami fonograficznymi. Jego pierwszy utwór osiągnął topowe miejsca na klubowych i radiowych listach przebojów. Sukces ten zaowocował wydanie pierwszych 4 przebojów pod nazwą klubu Chasis.

Razem z David'em Oleart'em stworzył "Two koncept", "Ducted", "Access" - wersje "luna de sangre" by Atahualpa i dwa remixy dla Pedro Miras'a i Alberto Tapia, "El Globo" i "It's a dream", a następstwem była produkcja 5 utworów z grupy "Interplanet" utworzonej przez Ricardo, Toni Toon'a i Dawid Oleart'a, która to grupa w późniejszych latach utworzyła label TUNE. W 2000 r. magazyn "DJone" nagrodził projekt "The Messhias", który był kolejnš inicjatywą Ricardo, nagrodą "Progressive group of the year", a także "best techno-dance DJ". Kolejne nagrody otrzymał od programu "Orion Carrio" (1996 r.) i magazynu "DeeJay" (1997 rok).

Odnosząc się do wszystkich kompilacji stworzonych przez Ricardo można wyróżnić 5 płyt pod nazwa "Chassis", 3 z nich zdobyły Złotą płytę (50.000 sprzedanych egzemplarzy), a dwie ostatnie Platynową płytę (100.000 sprzedanych egzemplarzy faktycznie osiągając sprzedaż 120.000 egzemplarzy). W dodatku wydano jeszcze 5 kompilacji "technics In the Festiwal sessions", "Master DJ's", "DJ club 1,2". Jego muzykę można było również usłyszeć w reklamie dla magazynu "Disney" i "Peta Zeta", a także w radiu Maxima FM.

Ricardo podczas swoich występów odwiedził Hiszpanię, Francję, Rosję (Moskwa, Volgograd, Perm, Kastrama, Malbork tour), Niemcy (Berlin) grając na jednych z najbardziej znaczących imprezach we wszystkich tych krajach gdzie jego talent jest zawsze z niecierpliwością oczekiwany. Brał udział we wszystkich większych imprezach z wyszczególnieniem 2003 roku gdzie zagrał dla ponad 25.000 publiczności...

Aktualnie (od listopada 2002 roku) Ricardo jest rezydentem i dyrektorem artystycznym w klubie Deloca gdzie można go spotkać pracującego pomiędzy najlepszymi DJ-ami w Hiszpanii.
Przy współpracy z Real Sound System
Pg. Maragall, 23 Local 8
Barcelona 08026 Spain
Tel/Fax + 34 931 633 174
www.realsoundsystem.com

Szczegóły dotyczące bookingu (terminy, koszty):
Krzysztof Janowski
Tel: +48 501 717 456
E-Mail: kalif@djs.pl


Copyright © 2004-2010 DJs.pl przy współpracy ClubTechno.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by FeatDesign.net