NewsNasi DjeO nasKontakt z namiBooking


Witamy!
Znajdujesz się na oficjalnej stronie DJs.pl booking agency. Jesteśmy ambitną Agencją, która ma na celu promowanie polskich i zagranicznych DJ-ów. Nasz serwis skupia artystów, którzy reprezentują różne gatunki muzyki elektronicznej (głównie house i jego odmiany jak również electro, techno, trance itp.)

Sprawdź nas!

Accu [ Warszawa ]

Hose Deco [ Warszawa ]

Nicca [ Kraków ]

Surrealizm [ Szczecin ]

CuBa [ Warszawa ]

Nelle [ Warszawa ]

Krzy'H [ Szczecin ]

Oscar Fresco [ Szczecin ]

Animal Dee [ Warszawa ]

DJ Pio [ Olsztyn ]

Tie [ Warszawa ]

EXCLUSIVE BOOKING

Lando Parisien [ Toronto / Kanada ]

Rux [ Kiel / Niemcy ]

Ricardo Forns [ Barcelona / Hiszpania ]

mC glennSKii [ Polska / USA ]

TankSquad (Sonic Trip)  [ Łódź / Polska ]

Lukas Vogel [ Trier / Niemcy ]

Agencja przy współpracy ClubTechno.pl.

Lando Parisien [ Toronto, Kanada ] EXCLUSIVE BOOKING

Hendrick Parisien (aka DJ Lando) o sobie:
Wszystko zaczęło się kiedy miałem 14 lat (1991 rok). Mieszkałem w miasteczku zwanym Cornwall, w Kanadzie gdzie zacząłem DJ-ować po raz pierwszy. Grałem House w klubie dla nastolatków przez 7 miesięcy zanim go zamknięto. Puszczałem technotronic, Dj Pierra'a, Carl'a Craig'a, Inner City etc. Kiedy zamknięto klub, nie było innych okazji, ponieważ w tym czasie ludzie słuchali muzyki z czołówki list przebojów (Mainstream, komercjalne). Zamiast tego, spędzałem czas na rozwijaniu się w grze na gitarze i wstąpiłem do kapeli. Gram na gitarze klasycznej i rockowej. Umiem też grać na gitarze basowej, na pianinie i perkusji. Nie dotykałem się gramofonu aż do 1999 kiedy to przeprowadziłem się do Ottawy w Kanadzie, gdzie spotkałem mojego przyjaciela Rick'a Laplante (Dj Laplante), który przedstawił mnie Davidowi Yates'owi, który nakręcił kilka kawałków w Kanadzie i Europie w późnych latach 90-tych. Międzyczasie musiałem poprawić swe umiejętności więc ćwiczyłem, by w 2001 znowu zacząć grać dla tłumów.

Pierwsze miejsce gdzie zacząłem grać było Soho, gdzie grałem z Dj-em Laplante. Był to uczciwy początek, kiedy grałem trochę funky organic house. Niestety dla biznesu klubowego, kluby w Ottawie nie są otwarte zbyt długo. Do tego czasu Rick i ja byliśmy w kontakcie z wieloma ludźmi. Graliśmy w Sudbury, w Kanadzie póki nie przeszli z house'u na rock. Przez dwa lata organizowaliśmy Prono Disco Party w Londynie, w Kanadzie gdzie mieli około 300 osób w House'ie co było bardzo obiecujące. Musieliśmy odłożyć imprezę z powodu mojego wyjazdu do Polski. W owym czasie utrzymywałem kontakt z Akash'em (Disco Cowboy) który grał w pubie zwanym MASH w Ottawie. To była dobra współpraca. Graliśmy razem przez 6 miesięcy do czasu kiedy przyjechałem do Polski. Tam również były imprezy dyskotekowe w klubie 56/Collections, ślub w Montrealu z muzyką i imprezą housową z garstką najlepszych miejscowych Dj-ów house, drum&bass, progressive i trance. Od wyjazdu Max'a Graham'a z Ottawy, muzyka elektroniczna powoli ucichała przez policję która kojarzyła ją z narkotykami.

Kanada to bardzo skomplikowany rynek przez fakt że nie ma tam wielu klubów, za wyjątkiem Toronto i Montrealu. Najlepsze sposobności to było stwarzać swoje własne grupy, jak to Dj Laplante, Dave Yates, Disco Cowboy i ja zrobiliśmy.

By opisać mój styl musiał bym być nie fair wobec siebie, ponieważ lubię wszystkie rodzaje house'owej muzyki. To również zależy w którym klubie gram. Jeżeli miał bym wybierać, grał bym mieszankę funk, Afrikan, tribal i progressive'u, ale mam zróżnicowanie stylów w mojej kolekcji nagrań.

W 2004 roku Lando podczas kilku imprez nad morzem w Sopocie poznaje Erba, Fojbosa i Kalifa. Od tamtej pory rozpoczął z nimi współprace grając prawie w każdej części Polski: Rzeszów, Wrocław, Włocławek, Słupsk, Kielce, Poznań, Toruń, Szczecin, Kołobrzeg, Tarnowskie Góry , Katowice, Koszalin, Gdańsk i Bielsko Biała i wielu innych.

W Polsce współpracował, grając z: DJ Queen Nakadia, Fojbos, Kalif, Erb, Glassé, Ricardo, Cuba, Novy

Lando w naszej agencji jest od sierpnia 2004 roku. Jesteśmy jedyną agencją w Polsce, która go promuje.


Szczegóły dotyczące bookingu (terminy, koszty):
Krzysztof Janowski
Tel: +48 501 717 456
E-Mail: kalif@djs.pl

Copyright © 2004-2010 DJs.pl przy współpracy ClubTechno.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by FeatDesign.net