NewsNasi DjeO nasKontakt z namiBooking


Witamy!
Znajdujesz się na oficjalnej stronie DJs.pl booking agency. Jesteśmy ambitną Agencją, która ma na celu promowanie polskich i zagranicznych DJ-ów. Nasz serwis skupia artystów, którzy reprezentują różne gatunki muzyki elektronicznej (głównie house i jego odmiany jak również electro, techno, trance itp.)

Sprawdź nas!

Accu [ Warszawa ]

Hose Deco [ Warszawa ]

Nicca [ Kraków ]

Surrealizm [ Szczecin ]

CuBa [ Warszawa ]

Nelle [ Warszawa ]

Krzy'H [ Szczecin ]

Oscar Fresco [ Szczecin ]

Animal Dee [ Warszawa ]

DJ Pio [ Olsztyn ]

Tie [ Warszawa ]

EXCLUSIVE BOOKING

Lando Parisien [ Toronto / Kanada ]

Rux [ Kiel / Niemcy ]

Ricardo Forns [ Barcelona / Hiszpania ]

mC glennSKii [ Polska / USA ]

TankSquad (Sonic Trip)  [ Łódź / Polska ]

Lukas Vogel [ Trier / Niemcy ]

Agencja przy współpracy ClubTechno.pl.

Oscar Fresco [ Stargard Szczeciński ]

Obiecujący DJ z północno-zachodniej części Polski. Jego pasja życiowa to muzyka i DJ-ing.

Wciąż doszukując się najlepszego stylu, urozmaica sety różnego typu utworami. Pierwsza i największa muzyczna miłość - house i wszystkie podgatunki zawsze są esencją jego setów.

Oscar Fresco zaczął regularnie grać dla większej ilości osób w 2008 roku. Można było go usłyszeć zarówno w klubach jak i na eventach muzycznych w Polsce i za granicami kraju. Jego muzyczna kariera rozpoczęła się za 3 lata wcześniej kiedy to zaczął produkcję muzyki pod aliasami takimi jak LavRick, Marc T czy Love Strike. Współpracując z zagranicznymi producentami pozostał jednak zwolennikiem produkcji autorskich przy czym to wydał sporo w zagranicznych labelach.

Także w 2004 roku zaczął grać swoje show w radiach internetowych począwszy od 7heaven poprzez, Clubbers, FTB Radio, RadioParty.pl - gdzie wciąż dane jest mu gościć na kanale house.

On sam o sobie:
"Grając na żywo, staram się poczuć i rozumieć ludzi i ich emocje, co chcieliby usłyszeć i przy czym chcieliby się bawić na parkiecie, po czym zawsze daje im to w najlepszym możliwym wydaniu.

Gdy tylko delikatnie wprowadzę ich w bit, przejmuję ster i prowadzę ludzi przez całą podróż z muzyką. Tak, że uczestnicy imprez są usatysfakcjonowani a zarazem wymęczeni dobrą zabawą. Przez co wspominają taką imprezę przez długi czas."

Oscar Fresco przy konsolecie spotkał się z takimi osobami jak: Marcus Schulz (USA, TOP DJ nr 8 na świecie), DJ Krzy'H (DJs.pl booking agency), DJ David S., DJ Łuki, DJ Miqro (Sunrise Afterparty), DJ Maiqel (Sunrise Afterparty), DJ B (Hiszpania), DJ Papie (Kraków), DJ Prince (Kraków), DJ Mixey (Szczecin), DJ Gauss...

Copyright © 2004-2010 DJs.pl przy współpracy ClubTechno.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by FeatDesign.net