NewsNasi DjeO nasKontakt z namiBooking


Witamy!
Znajdujesz się na oficjalnej stronie DJs.pl booking agency. Jesteśmy ambitną Agencją, która ma na celu promowanie polskich i zagranicznych DJ-ów. Nasz serwis skupia artystów, którzy reprezentują różne gatunki muzyki elektronicznej (głównie house i jego odmiany jak również electro, techno, trance itp.)

Sprawdź nas!

Accu [ Warszawa ]

Hose Deco [ Warszawa ]

Nicca [ Kraków ]

Surrealizm [ Szczecin ]

CuBa [ Warszawa ]

Nelle [ Warszawa ]

Krzy'H [ Szczecin ]

Oscar Fresco [ Szczecin ]

Animal Dee [ Warszawa ]

DJ Pio [ Olsztyn ]

Tie [ Warszawa ]

EXCLUSIVE BOOKING

Lando Parisien [ Toronto / Kanada ]

Rux [ Kiel / Niemcy ]

Ricardo Forns [ Barcelona / Hiszpania ]

mC glennSKii [ Polska / USA ]

TankSquad (Sonic Trip)  [ Łódź / Polska ]

Lukas Vogel [ Trier / Niemcy ]

Agencja przy współpracy ClubTechno.pl.

Lukas Vogel [ Trier / Niemcy ] EXCLUSIVE BOOKING

Nazywam się Lukas Vogel i mam 23 lata. Pierwsze większe spotkanie z elektroniczna muzyką miałem w roku ´97, słuchałem Mayday w radiu. Wtedy mnie ta genialna impreza zafascynowała, że zdecydowałem się sam spróbować jako DJ. Nie tylko muzyka mnie zafascynowała ale też technika i ta cała kultura elektronicznej muzyki. Od dzieciństwa słuchałem bardzo dużo, różnej muzyki i to była tylko kwestia czasu zanim sam wziąłem ją w swoje ręce. Po roku kupiłem mój pierwszy sprzęt. Na początek zacząłem granie na tanich gramofonach. W pierwszym roku miałem tylko jeden gramofon z napędem paskowym. Szybko zrozumialem, że chcę więcej... Po pewnym czasie orientacji "awansowałem" z Technics'ami® i z DJM - 600™ do profesjonalnej ligi sprzętowej.

Można powiedzieć, że jestem DJ-em od około sześciu lat. W tym czasie przeżyłem kilka bardzo dobrych występów jak na przykład na Nature One albo na Electricity Festivalu.

Mój styl grania i mojej muzyki zawiera bardzo dużo elementów. Ja nie lubie nudnego, monotonnego grania i bez pomysłowych setów. Zmieniam szybko płyty i używam dużo efektów. Posługuję się różnymi stylami mixowania. Używam cuttingi, scratchowanie i także doublingi... Uwielbiam qualitatywnie dobre techno. Używam dużo elementów z tech-house'u, latin i elektro. Także gram energiczne płyty. Lubię najbardziej techno z Detroit lub Chicago i techno á la Tresor. Posługuję się tylko vinylem. Vinyl przedstawia dla mnie prawdziwą duszę muzyki elektronicznej. Tu jeszcze DJ może pokazać co w nim "siedzi". Kompakty używam jedynie jak chcę przetestować moja własną muzykę.

Grałem bezpośrednio z artystami jak: Thomas P. Heckmann, Voodooamt aka Patrick Lindsey i Rob Acid.

Ulubieni artyści: Jeff Mills, Dave Clarke, Claude Young, Bad Boy Bill... Ulubieni producenci: Johannes Heil, Jeff Mills, Technasia, Ben Sims...Alltime TOP 10

1. Jeff Mills - Kat Moda
2. Dave Clarke - The Wulf
3. Johannes Heil - Paranoid Dancer (Hell remix)
4. Octave One - Black Water
5. Victor Simonelli - Bateria Latin
6. DK Sex - Anal mix
7. Pacou - Last Man Standing
8. Ben Sims - Momento en el Tiempo
9. Mark Williams - Do You Know House
10. Monika Kruse - Latin Lovers

Copyright © 2004-2010 DJs.pl przy współpracy ClubTechno.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by FeatDesign.net