NewsNasi DjeO nasKontakt z namiBooking


Witamy!
Znajdujesz się na oficjalnej stronie DJs.pl booking agency. Jesteśmy ambitną Agencją, która ma na celu promowanie polskich i zagranicznych DJ-ów. Nasz serwis skupia artystów, którzy reprezentują różne gatunki muzyki elektronicznej (głównie house i jego odmiany jak również electro, techno, trance itp.)

Sprawdź nas!

Accu [ Warszawa ]

Hose Deco [ Warszawa ]

Nicca [ Kraków ]

Surrealizm [ Szczecin ]

CuBa [ Warszawa ]

Nelle [ Warszawa ]

Krzy'H [ Szczecin ]

Oscar Fresco [ Szczecin ]

Animal Dee [ Warszawa ]

DJ Pio [ Olsztyn ]

Tie [ Warszawa ]

EXCLUSIVE BOOKING

Lando Parisien [ Toronto / Kanada ]

Rux [ Kiel / Niemcy ]

Ricardo Forns [ Barcelona / Hiszpania ]

mC glennSKii [ Polska / USA ]

TankSquad (Sonic Trip)  [ Łódź / Polska ]

Lukas Vogel [ Trier / Niemcy ]

Agencja przy współpracy ClubTechno.pl.

DJ Pio [ Szczecin ]

Urodziłem się w 1984 roku w Działdowie. W latach 2006 - 2007 byłem rezydentem w Klubie Cosa Nostra w Działdowie, gdzie grałem różne klimaty muzyczne. Prowadząc imprezy w każdy weekend nabyłem doświadczenia technicznogo grając na sprzęcie Denona kolegi DJ-a Blocka. Stałem się bardziej otwarty na różną muzykę. Niestety ze względów osobistych musiałem rozstać się z klubem i miałem przerwę w graniu.

W 2009 roku zakupiłem swojš własną konsolę i postanowiłem dalej grać choćby dla siebie i grupy znajomych osób którzy gustują w niekomercyjnej muzyce elektronicznej. Założyłem działalność gospodarczą pod nazwą "Sound Service", która zajmuje się organizowaniem i obsługą muzyczną imprez rozrywkowych.

Od czasu do czasu organizuję na terenie mego miasta i okolicy imprezę "Sound Session" promującą wyszukaną taneczną muzykę elektroniczną oraz nowych DJ-ów grających różne klimaty począwszy od house, electro house, progressive house przez trance do break beat.

Obecnie największą przyjemność z grania daje mi muzyka w klimatach progressive house, club house, break beat oraz electro house - w niekomercyjnym wykonaniu.

Copyright © 2004-2010 DJs.pl przy współpracy ClubTechno.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by FeatDesign.net